fbpx
Turnieje

Turniej w San Bernabé zbliża się wielkimi krokami!

6 kwietnia 2023
2 min czas czytania
Od Andaluzji po Asturię, z przystankiem na Majorce, oto przygoda FC.APP po Hiszpanii, a tym razem mamy plan na lato, trochę plażowania, trochę słońca i dużo piłki nożnej to jest to co nas czeka w urokliwym miasteczku Suances, na północy Hiszpanii we wspólnocie autonomicznej Kantabria.

 

W ciągu czterech weekendów (ostatni weekend maja i 3 czerwca) ponad 32 000 osób, w tym zawodnicy, sztab trenerski i kibice, przybędzie do miasta Suances, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych i najbardziej znanych turniejów w Hiszpanii: Turnieju San Bernabé.

Turniej San Bernabé, który w tym roku 2023 obchodzi swoją XI edycję, stał się punktem odniesienia dla hiszpańskiej piłki nożnej na poziomie podstawowym, w swojej pierwszej edycji w 2012 roku liczył tylko 8 drużyn, stworzony jako turniej na święto miasta, 11 lat później turniej San Bernabé liczy 400 drużyn i dwanaście kategorii z udziałem takich klubów jak FC Barcelona, Real Madryt, Real Betis, Atlético de Madrid. Cały zespół FC.APP jest zaangażowany i podekscytowany zaufaniem, że organizacja turnieju San Bernabé powierzyła nam bycie oficjalną aplikacją turnieju.

Rafał Warchoł – CEO FC.APP:

Dla nas w pierwszym roku działalności w Hiszpanii, bycie częścią i zaangażowanie w turniej tej rangi to nie tylko wielka satysfakcja, ale także wielkie wyzwanie i wielkie zobowiązanie wobec organizatorów, klubów, a przede wszystkim każdej osoby, która będzie śledzić turniej za pośrednictwem FC.APP

Zespół FC.APP już pakuje swoje torby, ponieważ będzie obecny podczas pierwszego weekendu turnieju w dniach 26-28.05 w Suances. Dużo piłki nożnej i dużo pracy – to jest to, co nas czeka tego lata na turnieju w San Bernabé, zawsze szukając najlepszych rozwiązań dla uczestników i organizatorów turnieju.

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij