fbpx
Partnerstwa i Współprace

Kolejna współpraca na rynku hiszpańskim – Zaldun Sports dołącza do grona partnerów FC.APP!

22 lutego 2023
2 min czas czytania
Witamy w Asturii, gdzie kontynuujemy naszą hiszpańską przygodę. Po naszej pierwszej umowie o współpracy na Majorce przenosimy się do Księstwa Asturii, a dokładnie do Llanes, na skraju Morza Kantabryjskiego i w pobliżu Picos de Europa. Llanes – małe asturyjskie miasteczko, gdzie w kwietniu odbędzie się XI edycja renomowanego “Torneo Concejo de Llanes”.

 

FC.APP i Zaldún Sports połączyły siły, aby współpracować w tym roku przy organizacji Turnieju Concejo de Llanes, w którym weźmie udział ponad 1000 zawodników podzielonych na pięć kategorii, z takich drużyn jak: Real Zaragoza, Racing Santander, Real Oviedo, CD Canillas itp.

“El Torneo Concejo de Llanes” to coś więcej niż tylko zawody sportowe. Concejo de Llanes oferuje wiele ciekawych miejsc, zarówno przyrodniczych jak i kulturowych. Zaldún Sports skupia się na promowaniu turystyki i kultury Llanes, więc oprócz turnieju piłkarskiego, organizacja przygotowała dla uczestników możliwość działań kulturalnych.

Ignacio Rioja – dyrektor Zaldún Sports:

Turniej Concejo de Llanes łączy sport i kulturę w jednym wydarzeniu. Oprócz tego, że obiekty są pierwszej klasy, dzieci i uczestnicy zbierają na nich wspaniałe doświadczenie

“Interesuje nas różnorodna współpraca, a ta z FC.APP wydała nam się doskonałym pomysłem, aby spróbować czegoś nowego i innego, żeby dotrzeć do większej liczby osób, usystematyzować i zoptymalizować organizację. Jesteśmy pewni, że przyniesie korzyści dla obu stron.”

Rafał Warchoł, CEO FC.APP, komentuje:

Cały zespół FC.APP jest bardzo podekscytowany wejściem naszej aplikacji na rynek hiszpański. Organizatorzy i kluby stopniowo poznają nas i nam ufają. Jestem pewien, że sojusz z Zaldún Sports przyniesie wspólne korzyści, a w końcu osiągniemy jeden z naszych celów, którym jest umożliwienie trenerom, klubom i organizatorom z różnych krajów kontaktowania się ze sobą w jednym kanale. Dzięki temu dzieciaki będą miały więcej możliwości rozwoju swojej kariery i większe możliwości, co zawsze jest ważne.

Do zobaczenia w Asturii! Cieszcie się jej przyrodą i bogatą gastronomią, ale przede wszystkim XI Turniejem Concejo de Llanes! 

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij