fbpx
Turnieje

Przeprowadziliśmy premierowe turnieje FC.APP CUP!

25 kwietnia 2023
2 min czas czytania
Weekend 22 i 23 kwietnia 2023 r. stał się wyjątkową datą w historii FC.APP. W tych dniach zorganizowaliśmy premierowe turnieje w trzech kategoriach wiekowych!

 

Sobotnie zmagania rozpoczęliśmy od turnieju w kategorii Żak dla rocznika 2014, którą rozgrywaliśmy bez klasyfikacji końcowej. Na obiekcie Football Arena w Warszawie zameldowało się 9 drużyn: BKS Lublin, KS Lublinianka, Agape Białołęka, Młoda Włocławianka Włocławek, AP Bronowice  Lublin, Football Academy Lublin, Białe Orły Warszawa oraz podzielony na dwie ekipy KS Sokół Serock. Rozgrywki w systemie każdy z każdym przebiegły bardzo sprawnie, a zaangażowanie młodych zawodników przerodziło się w piękne akcje, parady bramkarskie oraz bramki. Najlepszym dowodem na zadowolenie dzieciaków była dekoracja, na której na szyi każdego młodego piłkarza zawisł pamiątkowy medal, przyprawiając o szeroki uśmiech.

Niedziela była dniem bardziej intensywnym. Od rana boisko przejął rocznik 2012, w którym rozgrywki odbywały się w podziale grupowym.
W grupie A zmierzyły się ze sobą Polonia Warszawa I, KS Ursus Warszawa II, AMPLUS Łuków, AMP Białystok II oraz Barca Academy Groc, zaś w grupie B oglądaliśmy KS Ursus Warszawa I, AMP Białystok, Barca Academy Grana, KS Ożarowiankę, a także Polonię Warszawa II. W drugim etapie w takim samym podziale liczbowym rozstrzygnęła się rywalizacja o miejsca 1-5 i 6-10. Ostatecznie na podium znalazły się:

  1. AMP Białystok
  2. Barca Academy Grana
  3. KS Ursus Warszawa I

Nagrody indywidualne otrzymali:
Damian Witkowski – Król Strzelców (KS Ursus Warszawa)
Bartosz Berg  – Najlepszy Zawodnik (AMP Białystok)
Lukas Bonk – Najlepszy Bramkarz (KS Ursus Warszawa)
z kolei Adam Zarzycki, (AMPLUS Łuków), Kacper Kostecki (Polonia Warszawa) i Radosław Mąka (Barca Academy) otrzymali wyróżnienie od FC.APP

Olimpia Zambrów, Turbo FA, AP Podlasie Biała Podlaska oraz po dwa zespoły AMP Białystok i KS Ursus Warszawa z rocznika 2013 wzięły udział w sesji popołudniowej w systemie mecz+rewanż. Walka o poszczególne miejsca toczyła się do ostatniej kolejki, więc ani na moment emocje pod balonem nie opadły. Tryumf uzyskała drużyna Ursusa Warszawa II prowadzona przez trenera Marka, który na co dzień zajmuje się również rozwojem rynku mazowieckiego w FC.APP. Kolejne stopnie podium zajęły AMP Białystok I (2. miejsce) oraz AP Podlasie Biała Podlaska (3. miejsce).

Nagrody indywidualne:
Kuba Szymal – Król Strzelców (Ursus Warszawa)
Filip Marczuk – Najlepszy Zawodnik (AP Podlasie Biała Podlaska)
Oliwier Skobadziński – Najlepszy Bramkarz (AMP Białystok)
Wyróżnienie od FC.APP powędrowało w ręce aż 5 zawodników: Damiana Andrzejewskiego i Kuby Janowicza (obaj AMP Białystok), Mateusza Gutowskiego (KS Ursus Warszawa), Jana Szlęzaka (Turbo FA) oraz Juliana Baczewskiego (Olimpia Zambrów).

Najważniejsze liczby:

  • 26 uczestniczących drużyn
  • 16 godzin gry
  • 120 rozegranych spotkań
  • ponad 500 zdobytych bramek

 

Bardzo dziękujemy za niesamowity piłkarski weekend i dostarczone emocje! Trenerzy świetnie przygotowali swoje zespoły, co miało potwierdzenie w rywalizacji na boisku. Wyrazy wdzięczności składamy również na ręce Szymona Szotka za wzorową współpracę przy przygotowaniach i organizacji wydarzeń!
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni! Projekt zakończony sukcesem!
Historię przeprowadzonych turniejów odnajdziecie oczywiście w aplikacji:
2012 – https://share.fc.app/0xXcgX4Ilyb
2013 – https://share.fc.app/TtDtEg7Ilyb
2014 – https://share.fc.app/HVbFdG9Ilyb

Mateusz Łagożny
O AUTORZE

Ekspert w pracy z użytkownikami FC.APP - zbieraniu uwag, sugestii, słów ciepłych i tych nie do końca.

Udostępnij