fbpx
Aplikacja

Najnowsza wersja aplikacji FC.APP 7.0.5 już dostępna!

3 sierpnia 2023
2 min czas czytania

Drogi Użytkowniku FC.APP,

Przede wszystkim, pragniemy podziękować Ci za zaufanie, jakim obdarzasz nas i naszą aplikację, FC.APP. Cieszymy się, że mogliśmy Ci towarzyszyć na Twojej piłkarskiej ścieżce przez ostatnie trzy lata.

Naszą misją od początku była realizacja rozwiązań, które umożliwiłyby Ci komfortowe i efektywne zarządzanie turniejami piłkarskimi. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, FC.APP stała się innowacyjnym narzędziem, które dynamicznie wspiera piłkarskie społeczności w całej Polsce.

Abyśmy mogli dalej rozwijać naszą aplikację, dostarczać nowe funkcjonalności i utrzymać najwyższy standard usług, wprowadzamy drobne opłaty dla organizatorów turniejów piłkarskich. Traktujemy to jako naturalny krok w rozwoju naszej platformy.

Chcielibyśmy Cię uspokoić, że pozostałe funkcje FC.APP wciąż pozostaną dla Ciebie całkowicie darmowe. Naszym celem jest dalsze dostarczanie narzędzia, które wspiera każdego, kto kocha piłkę nożną, zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i amatorskim.

Wprowadzamy następujący system opłat:

  • Turniej do 4 drużyn – za darmo
  • Turniej 5-24 drużyn – 20zł/drużyna
  • Turniej powyżej 24 drużyn – wycena indywidualna

Jesteśmy pewni, że będziemy kontynuować naszą współpracę na korzystnych warunkach dla obu stron. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem pomocy technicznej, który jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Dziękujemy za Twoje zrozumienie i zaufanie. Cieszymy się na dalsze emocjonujące piłkarskie przygody wraz z Tobą.

Z poważaniem,
Zespół FC.APP

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij