fbpx
Turnieje

Podsumowanie: Turnieje San Bernabé

7 lipca 2023
2 min czas czytania
Z wysokiego C rozpoczęliśmy wdrażanie FC.APP na rynku hiszpańskim. Mamy za sobą pokaźną liczbę przeprowadzonych wydarzeń oraz grono zadowolonych organizatorów. Należy do niego m.in. Torneo San Bernabé, z którym wspólnie w mieście Torrelavega w Kantabrii przeprowadziliśmy turnieje podczas czterech weekendów.

Pod koniec maja oraz przez czerwcowe weekendy towarzyszyła nam piłkarska gorączka związana z turniejami w Hiszpanii. Spektakularne rozgrywki piłkarskie przyciągnęły wielkie marki z całego kraju, jak FC Barcelona, Real Madryt, Atlético Madryt, czy też sąsiadujących gości z Portugalii, którzy na boisku prezentowali sztukę piłkarską w najczystszej postaci. Widowiskowe akcje, precyzyjne podania i nieustające emocje wzbogaciły turniej o wyjątkową atmosferę i niesamowite wspomnienia. Zebranie cennego doświadczenie oraz poznanie z bliska zorganizowanych na szeroką skalę turniejów z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Mieliśmy możliwość uczestniczenia oraz pomagania przy organizacji od środka, a relację z naszego wyjazdu znajdziecie (TUTAJ).
A jak wyglądały zakończone turnieje pod względem statystycznym? Tego dowiecie się z zebranych danych w pigułce.

Weekend 26-28 .05
Faza grupowa + Faza pucharowa

 

Weekend 02-04.06
Faza grupowa + Faza pucharowa

 

Weekend 09-11.06
Faza grupowa + Faza pucharowa


 

Weekend 16-18.06
Faza grupowa + Faza pucharowa


FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij