fbpx
Aplikacja

Nawiązaliśmy współpracę z PZPN!

27 października 2023
2 min czas czytania
FC.APP i PZPN: Kolejny krok ku Innowacyjnej Przyszłości Polskiej Piłki Nożnej! Z ogromnym entuzjazmem ogłaszamy, że FCAPP S.A. nawiązała współpracę z PZPN . Jest to wynik naszego sukcesu w konkursie “Startupy w grze”.

FC.APP specjalizuje się w technologii usprawniającej organizację piłkarskich wydarzeń, od lig po turnieje. Nasze narzędzie będzie służyć wirtualnej obsłudze rozgrywek dla młodszych zawodników, wspierając rozwój piłki nożnej w Polsce.

FC.APP pomogło zorganizować w ostatnich tygodniach wybrane finały wojewódzkie Turnieju Gry 1×1, a listopadzie pomoże przeprowadzić finał ogólnopolski. Warto zapoznać się z referencjami od koordynatorów turnieju:

To ważne partnerstwo symbolizuje nasze wspólne zaangażowanie w przyszłość, gdzie innowacje i pasja piłkarska spotykają się, tworząc nowe możliwości. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie. Do dzieła!

#FCAPP #łączynaspiłka #Futbol #Innowacja #StartupywGrze

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij