fbpx
Partnerstwa i Współprace

FC.APP osiągnął współpracę z Peña Barcelonista Peguera

1 lutego 2023
2 min czas czytania

I wylądowaliśmy na Majorce… Co może być lepszego na rozpoczęcie naszej hiszpańskiej przygody niż rajska wyspa Majorka?

 

W 2006 roku Peña Barcelonista Peguera została założona przez grupę fanów Barçy z siedzibą w mieście Calviá na Majorce z potrzebą spotkania, wyrażenia, ale przede wszystkim podzielenia się z miastem Calvià tym, co to znaczy być “culè” i uczuciem blaugrana w jego maksymalnym wyrazie poza miastem Barcelona.

Wśród wielu działań organizowanych przez Peña Barcelonista Peguera, jest Turniej Solidarności Villa de Peguera, którego tegoroczna X edycja odbędzie się 16 i 17 września. Podobnie jak w poprzednich wystąpią takie drużyny jak FC Barcelona, Real Betis, Sevilla F.C., RCD Mallorca, Villareal CF, Valencia CF, wśród wielu innych uczestników, którzy będą starali się zdobyć tytuł w kategorii Alevín w najbardziej reprezentacyjnym turnieju jesieni na wyspie. Oprócz promowania piłki nożnej dla dzieci i stworzenia najważniejszego turnieju w okolicy jesienią, niezwykle ważny jest fakt, że cały dochód z turnieju przeznaczany jest na cele charytatywne.

Sebastián Palmer (Peña Peguera)

Jestem przekonany, że współpraca z FC.APP, oprócz ułatwienia nam organizacji turnieju, może być bramą dla drużyn spoza Hiszpanii, aby nas poznać, zainteresować się turniejem, wziąć w nim udział
i odwiedzić nas na Majorce!

My również jesteśmy bardzo podekscytowani nawiązaniem pierwszej współpracy w Hiszpanii, dając organizatorom, trenerom i zawodnikom możliwość usystematyzowania swoich turniejów oraz poznania innych wraz z całą społecznością, w których mogą uczestniczyć w przyszłości poprzez naszą aplikację.

Do zobaczenia na Majorce!

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij