fbpx
Aplikacja

Pitch Startupy w Grze – Road to Qatar

8 listopada 2022
2 min czas czytania
Spośród ponad 40 firm technologicznych aplikujących do programu “Startupy w grze – Road to Qatar” wybrano 11, które rozpoczęły akcelerację połączoną z cyklem spotkań z ekspertami piłkarskimi w siedzibie PZPN. FC.APP – czyli nasza aplikacja mobilna, skierowana do całego środowiska piłkarskiego znalazła się w finałowym gronie. Zwieńczeniem tego projektu było zorganizowane 28 października Demo Day, podczas którego nasz CEO, Rafał Warchoł zaprezentował i przybliżył przed jury, czym jest FC.APP oraz odpowiedział na dodatkowe pytania. 

 

Przez 10 lat prowadziłem 16 akademii, z tysiącem zawodników i zatrudnionymi 50 trenerami, mierząc się z wieloma problemami na co dzień” – od tych słów rozpoczął swoje występienie Rafał.

To jego doświadczenie skłoniło do znalezienie odpowiedniego narzędzia, które pozwoliłoby na oszczędność czasu w kwestiach organizacyjnych, jak i w pracy administracyjnej, czy komunikacji. Tym właśnie jest FC.APP, wprowadzając swoje rozwiązania w piłce profesjonalnej, jak i amatorskiej. Nasz produkt został już zweryfikowany na polskim rynku wśród ponad 15 tysięcy użytkowników, a zarazem jest gotowy do wdrożenia we wszystkich klubach, akademiach i związkach. Następnym krokiem jest wyjście na rynki zagraniczne: niemiecki, hiszpański i brytyjski.

Ogłoszenie wyników przez Łukasza Wachowskiego – Sekretarza Generalnego PZPN przyniosło nam rewelacyjne wieści. Aplikacja FC.APP ma stać się narzędziem dla trenerów certyfikowanych przez PZPN i ma pomagać im w organizacji sparingów i turniejów piłkarskich. Dla nas to wielki sukces, który pozwoli ugruntować naszą pozycję na rynku polskim oraz zwiększy rozpoznawalność naszej marki w Europie!

Materiał video z wystąpienia znajdziecie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=TgkFQUU89Nw

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij