fbpx
Aplikacja

Nowe wersje językowe aplikacji!

20 lipca 2022
2 min czas czytania
Zgodnie z naszymi zapowiedziami, o których niejednokrotnie wspominaliśmy oraz umieszczonymi na naszej stronie emisyjnej https://emisja.fcapp.pl/ – nadszedł czas na wejście na pierwsze zagraniczne rynki!

Wiemy, jak wielki piłkarski potencjał drzemie w krajach planowanej przez nas ekspansji – w Niemczech, Anglii, czy Hiszpanii. Chcemy, by tamtejsze kluby i akademie piłkarskie miały dostęp do rewolucyjnego narzędzia, które poprawia proces organizacyjny i komunikacyjny oraz ułatwia codzienną pracę, dzięki szerokiemu zestawowi funkcjonalności.

Dlatego chcąc demokratyzować piłkę nożną na całym świecie, stawiamy pierwszy krok w tym kierunku. Od dziś z FCapp może korzystać całe środowisko piłkarskie w Niemczech i Anglii: trenerzy, zawodnicy, kibice, rodzice, a także skauci! Wdrożyliśmy silnik tłumaczeń – dzięki czemu nasza aplikacja oraz strona internetowa, dostępne są w polskiej, angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Niezbędne informacje o FCapp zebrane w pigułce wraz z formularzem kontaktowym znajdziecie na naszej stronie https://fcapp.eu/
Natomiast aplikację możecie pobrać bezpośrednio na telefony z systemem Android i iOS korzystając z linku https://qrco.de/FCapp
Mateusz Łagożny
O AUTORZE

Ekspert w pracy z użytkownikami FC.APP - zbieraniu uwag, sugestii, słów ciepłych i tych nie do końca.

Udostępnij