fbpx
Aplikacja

Łódzki Związek Piłki Nożnej w ramach darmowej współpracy łączy siły z FC.APP!

29 stycznia 2024
2 min czas czytania

W sobotę 27 stycznia na Sali Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego zasiadło ponad 500 trenerów uczestniczących w kursokonferencji organizowanej przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Wydarzenie odbywające się przy współpracy ze Szkołą Trenerów PZPN stanowiło dla szkoleniowców doskonałą okazję do zapoznania się i wdrożenia aplikacji FC.APP, która pomaga i ułatwia ich codzienną pracę.

Prezentacja mobilnej aplikacji FC.APP jako narzędzia wspomagającego pracę trenerów piłkarskich, szczególnie w kwestii natychmiastowej organizacji wydarzeń piłkarskich, odgrywała istotną rolę na konferencji, ponieważ stanowiła wstęp do oficjalnego ogłoszenia rozpoczęcia naszej współpracy. Tym samym Łódzki Związek Piłki Nożnej stał się pierwszym województwem w Polsce, które wdrożyło w swoje struktury FC.APP!

Na mocy współpracy aplikacja FC.APP oferuje lokalnym trenerom i organizatorom szereg możliwości, takich jak znalezienie turniejów i sparingów z całej Polski, organizacja własnych wydarzeń, kompletowanie składu drużyny, powoływanie zawodników jednym kliknięciem oraz bieżące informowanie za pomocą powiadomień. Ponadto aplikacja wspiera organizację ligowych rozgrywek turniejowych poprzez generowanie harmonogramów, rozgrywanie festiwali i prowadzenie wyników na żywo. Warunkiem korzystania z aplikacji jest rejestracja minimum 80% trenerów i zawodników zarejestrowanych w Łódzkim Związku Piłki Nożnej.

Znajdujący się na sali kilkuset uczestników miało możliwość pobrania aplikacji już podczas wystąpienia Rafała Warchoła. Pod linkiem http://qrco.de/FCapp można pobrać aplikację na swój telefon i zarejestrować swoje konto trenera wraz z dodaniem prowadzonych drużyn, a następnie przekazać informację do rodziców waszych podopiecznych o darmowej rejestracji. Zachęcamy do wykonania tych kroków jak najszybciej z maksymalnym terminem końcowym 29.02.2024 r.

Zachęcamy wszystkich do pełnej mobilizacji, by trenerzy oraz nasze lokalne środowisko piłkarskie zyskało nowe, zaawansowane narzędzie ułatwiające organizację i prowadzenie działań związanych z piłką nożną!

Mateusz Łagożny
O AUTORZE

Ekspert w pracy z użytkownikami FC.APP - zbieraniu uwag, sugestii, słów ciepłych i tych nie do końca.

Udostępnij