fbpx
Aplikacja

Rozwiązanie problemów pojawiających się przy organizacji sparingu dzięki FCapp!

16 września 2022
2 min czas czytania
W części pierwszej opisywaliśmy kilka problemów, które notorycznie przytrafiają się przy planowaniu sparingu. Czy wiesz, że w banalny sposób można ich uniknąć, a jednocześnie uprościć i przyspieszyć sposób organizacji?


Błyskawiczne utworzenie wydarzenia
Mając pobraną aplikację oraz wybrany typ konta Trener/Organizator potrzebujesz zaledwie kilka chwil, by twój sparing znalazł się na ogólnodostępnej liście. Wystarczy wybrać zakładkę “Wydarzenia” kliknąć ikonę plusa w prawym dolnym rogu ekranu i wybrać typ wydarzenia jako sparing. Następnie wystarczy wybrać jedną z prowadzonych przez Ciebie drużyn oraz wypełnić podstawowe informacje z możliwością wybrania gry u siebie lub na wyjeździe. Po ich zatwierdzeniu mecz automatycznie znajdzie się na liście wydarzeń.

Ogólnodostępność i filtrowanie wydarzeń
Sporym udogodnieniem jest pojawianie się wydarzeń w okolicy dzięki lokalizacji. Po utworzeniu sparingu będzie on wyświetlał się poszukujący pobliskim trenerom. To nie koniec! Każdy szkoleniowiec w zakładce “Wydarzenia” będzie mógł odnaleźć twoje wydarzenie, korzystając z wyszukiwarki, filtrów, czy też przewijając ekran w poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie wydarzenia.

Przyspieszona komunikacja i łatwa edycja
Zrezygnuj z ogłoszeń na grupach, czy portalach, odrzuć formę kilku telefonów, by ustalić szczegóły wydarzenia. W FCapp każdy może zobaczyć te, proponowane przez ciebie. Bywa tak, że z różnych powodów trzeba przesunąć termin wydarzenia, godzinę lub zmienić miejsce rozgrywania spotkania. Nie potrzebujesz wykonywać telefonów do trenera drużyny przeciwnej ani do zawodników, czy rodziców. Możesz je w każdej chwili zmienić, wybierając ikonę w prawym górnym rogu ekranu.
Dodatkowo przy każdym zgłoszeniu trenera drużyny przeciwnej otrzymasz odpowiednie powiadomienie, po którego kliknięciu zostaniesz przekierowany do wydarzenia. Po podjęciu decyzji możesz odrzucić lub zaakceptować danego rywala, którego szkoleniowiec od razu otrzyma informację push z twoim wyborem. W przypadku, gdy trener zespołu, z którym zechcesz rozegrać mecz, nie ma konta w aplikacji i nie chce w ten sposób dołączyć, ty możesz dodać jego drużynę jako tymczasową. Jednak gdy zobaczy jakim ułatwieniem jest aplikacja, następnym razem zgłosi się poprzez nią do kolejnych wydarzeń.
Elastyczność jest zdecydowanym plusem FCapp!

Kompletowanie kadry i wprowadzanie statystyk
Po utworzeniu wydarzenia i odnalezieniu przeciwnika możesz w bardzo prosty sposób zebrać swój skład na mecz. Mając dodanych zawodników, wejdź w szczegóły swojego sparingu, a następnie w swoją drużynę i wyślij swoim podopiecznych zaproszenia. Ich decyzję otrzymasz w komunikacie zwrotnym, a po ich zaakceptowaniu możesz wybierać ich jako strzelców bramek, a także w późniejszym czasie wprowadzać im statystyki. Sumują się one, a system uśrednia osiągane dane, do których masz stały dostęp oraz możliwość edycji

Archiwizacja danych: wprowadzanie wyników i oceny rywala
Aplikacja pozwala na sprawdzanie osiągniętych wyników, dzięki czemu możesz analizować rozegrane mecze kontrolne, czy te podczas turniejów. Właśnie po zakończeniu sparingu, jeśli nie zrobiłeś tego na bieżąco, otrzymasz komunikat z prośbą o jego uzupełnienie. Na liście strzelców możesz wybrać numer zawodnika lub z nazwiska, gdy zaakceptował wcześniej twoje zaproszenie do kadry meczowej. Kolejną sprawą, która przyczyni się do rozwoju aplikacji, ułatwi wybór pozostałym trenerom oraz zwiększy ich zaangażowanie, jest działająca w obie strony ocena rywala. W skali 1-5 możesz wystawić:
– ocenę sportową,
– poziom organizacyjny
– fair play

Jak pokazuje powyższy opis, używanie aplikacji, to praktyczne i skuteczne rozwiązanie problemów sparingów na wyciągnięcie ręki w twoim telefonie. Pobierz FCapp i przekonaj się sam jakie to proste: https://qrco.de/FCapp
Śledź nasze media społecznościowe, by na bieżąco dowiadywać się o wprowadzanych nowych funkcjonalnościach w aplikacji!

Mateusz Łagożny
O AUTORZE

Ekspert w pracy z użytkownikami FC.APP - zbieraniu uwag, sugestii, słów ciepłych i tych nie do końca.

Udostępnij