fbpx
Aplikacja

Rozwiązanie procesu komunikacji na linii rodzic-trener-zawodnik dzięki FC.APP!

29 września 2022
2 min czas czytania
Aplikacja FC.APP skraca komunikację na linii trener-rodzic-zawodnik do minimum, a przy korzystaniu z niej poprzednie tradycyjne metody zupełnie nie są potrzebne. Wystarczy poświęcić zaledwie kilka chwil, by założyć konto, wybierając odpowiedni typ użytkownika, by wykonać pierwszy, ważny krok w kierunku polepszenia komunikacji.Posiadając je, jako Trener/Organizator, pozwala na szybkie wyszukiwanie i tworzenie turniejów, komunikację z zawodnikami i rodzicami/opiekunami oraz dostarcza szczegółowe rankingi i statystyki.
Zakładający konto rodzic lub opiekun w ramach tego profilu może śledzić postępy swoich pociech, wprowadzać ich statystyki, ma możliwość obserwacji drużyn i wydarzeń, dzięki czemu otrzymuje na bieżąco powiadomienia ich dotyczące oraz co najważniejsze w komunikacji z trenerem, udziela zgód na wyjazdy podopiecznych i ich uczestnictwo w piłkarskich wydarzeniach.
Dla zawodnika jego typ konta, pozwala potwierdzać i odrzucać zaproszenia do konkretnych gier po zaproszeniu przez szkoleniowca, daje dostęp do własnych statystyk i ocen, jak również pozostałych użytkowników aplikacji. Dzięki tym danym może zwrócić na siebie uwagę skautów, którzy również posiadają oddzielny profil!

Kolejnym krokiem dla trenera jest dodanie zespołu, który prowadzi. Wystarczy w zakładce Drużyny kliknąć ikonę plusa i uzupełnić podstawowe dane jak: nazwa, kategoria wiekowa, miejscowość. Dodaliśmy również opcję wprowadzenie krótkiej, dodatkowej informacji oraz możliwość wgrania herbu. Od tej pory może już dodawać zawodników, pod warunkiem że założyli już konto w FC.APP.
Jeżeli zawodnik nie może dokonać tego osobiście, pomocna będzie dodatkowa funkcjonalność dla rodzica lub opiekuna- dodanie podopiecznego. Tę opcję znajdziemy w lewym górnym rogu naszego ekranu w widoku aplikacji i wybraniu panelu Podopieczni. Pozostaje tylko kliknąć ikonę plusa, wpisać dane zawodnika i zatwierdzić. Następnie trener, przechodząc do zakładki Drużyny -> Moje, klika w szczegóły wybranej. W zakładce Skład może dodać zawodnika, wpisując jego imię i nazwisko w wyszukiwarce. Po wysłaniu zaproszenia, na drugie konto przyjdzie powiadomienie, które rodzic, czy zawodnik może zaakceptować lub odrzucić. Komunikat zwrotny o podjętej decyzji otrzyma również trener. Istotnym elementem dla szkoleniowca jest możliwość wprowadzenia jednej, bądź kilku pozycji, na których zawodnik występuje. Dzięki temu po rozegranych sparingach, czy poszczególnych meczach w turnieju może wprowadzać mu ocenę oraz statystyki, do których podgląd ma każdy użytkownik aplikacji. Gdy są już dopisani do naszego składu, przy każdym kolejnym dołączeniu przez trenera do wydarzenia lub, gdy sam je utworzy, wystarczy, że przejdzie do szczegółów swojej drużyny i kliknie ikonę latawca, oznaczającą wysłanie powołania. O wyrażonej zgodzie lub odrzuceniu jest  natychmiast informowany poprzez komunikaty w powiadomieniach. Wdrożona automatyzacja na wysokim poziomie uskutecznia i przyspiesza działania, bez konieczności powtarzania każdorazowo długich procesów. 

Przejdź na przyspieszoną komunikację, dzięki FC.APP! Porzuć tradycyjne rozwiązania i promuj je również w swoim otoczeniu! Twórzmy wspólnie największe środowisko piłkarskie na świecie!
Aplikację pobierzesz tutaj: https://qrco.de/FCapp

Mateusz Łagożny
O AUTORZE

Ekspert w pracy z użytkownikami FC.APP - zbieraniu uwag, sugestii, słów ciepłych i tych nie do końca.

Udostępnij