fbpx
Aplikacja

Ogólnopolskie Finały I edycji Turnieju Gry 1×1 z FC.APP zakończone sukcesem!

23 listopada 2023
2 min czas czytania

Po eliminacjach, w których mieliśmy przyjemność współpracować w województwach: łódzkim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim, śląskim i opolskim, przyszła kolej na finały. Turnieje na Hali Sportowej Bemowo w Warszawie dzięki aplikacji pozwoliły na bezproblemowy przebieg rozgrywek.

17 listopada 2023 r. najlepsi dryblerzy z całej Polski, wyłonieni z poszczególnych etapów klubowych, gminnych i powiatowych, a nastepnie wojewódzkich mieli możliwość zmierzenia się o miano najlepszego w historycznej I ogólnopolskiej edycji Turniejów Gry 1×1. Pilotażowa edycja ma na celu poprawienie elementów technicznych wśród zawodników już od najmłodszych lat, a także zwiększenie świadomości podejmowania bezpośrednich pojedynków oraz decyzyjności w sytuacjach boiskowych. Dla trenerów klubowych, jak i tych obserwujących z ramienia PZPN to świetny materiał do analizy i wdrożenia kolejnych kroków szkoleniowych, aby rozwijać i pracować nad tą częścią.

Dla FC.APP ten turniej był także nowym, dodatkowym przetarciem. Z racji na format turnieju, w którym w fazie finałowej najlepsza ósemka rozgrywa mecze w formie drabinki, a druga część rozgrywa swoje mecze w grupach według zajętych miejsc, w krótkim czasie udało nam się przygotować odpowiednie rozwiązanie, pozwalające na płynne przeprowadzenie turnieju. Tego typu wydarzenia cechuje dynamika, ponieważ spotkania trwają zaledwie 4 minuty, dlatego też czas odgrywał znaczącą rolę. W przypadku technologicznego rozwiązania nie stanowił on żadnego problemu – aplikacja automatycznie zsumowała wyniki pierwszej fazy rozgrywek, by następnie w ciągu kilku sekund wygenerować automatycznie harmonogram na dalsze zmagania. Nasza aplikacja znacząco wpłynęła na, chociażby pracę spikera i DJ Pana Dariusza Ślęzaka, a także była idealnym miejscem dla organizatorów i rodziców do sprawdzania na bieżąco przebiegu i wyników spotkań, sytuacji w tabelach, czy klasyfikacji strzelców. Ważnym elementem pomyślnego przebiegu rozgrywek była pomoc wolontariuszy. Spotkanie wprowadzające i pokazujące dodawanie wyników spotkań przyniosło pomyślne efekty.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZEJ TRÓJKI TURNIEJU

DZIEWCZYNKI 2013

1. Zuzanna Żak (Beniaminek Profbud Krosno, woj. podkarpackie)
2. Zofia Harmacińska (UKS Sparta Sycewice, woj. pomorskie)
3. Wiktoria Filipczak (Sportis SFC Łochowo, woj. kujawsko-pomorskie)
Link do wydarzenia: TUTAJ

CHŁOPCY 2013

1. Franciszek Krawczyk (Górnik Zabrze SA, woj. śląskie)
2. Karol Korzeniowski (Mineralni Krynica-Zdrój, woj. małopolskie)
3. Michał Gadaj (ZKS Olimpia Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie)
Link do wydarzenia: TUTAJ

DZIEWCZYNKI 2012

1. Oliwia Honkisz-Nowak (Wieczysta Kraków, woj. małopolskie)
2. Filipina Górecka (LKS Wisła Wielka, woj. śląskie)
3. Wiktoria Kocoń (AP Mam Talent Limanowa, woj. małopolskie)
Link do wydarzenia: TUTAJ

CHŁOPCY 2012

1. Jan Gierach (AKS SMS Łódź/Łódzka Akademia Futbolu, woj. łódzkie)
2. Krzysztof Postołek (Słowik Olkusz, woj. małopolskie)
3. Maciej Dudek (Hutnik Kraków, woj. małopolskie)
Link do wydarzenia: TUTAJ

Najważniejsze liczby:
5 liczba obecnej na miejscu ekipy FC.APP
64 zawodniczek i zawodników w finałach
setki wspierających rodziców i kibiców
800+ biorących udział klubów
1000+ bramek strzelonych w samych finałach
35 tys.+ piłkarek i piłkarzy w eliminacjach klubowych

Nagrodą podsumowującą turnieje 1×1 była możliwość wspólnego obejrzenia z trybun PGE Narodowego meczu elimanaycjnego do Mistrzostw Europy Polska – Czechy. Dodatkowe wyróżnienie otrzymali zwycięzcy poszczególnych kategorii, jakim było zaproszenie do udziału w dziecięcej eskorcie podczas meczu towarzyskiego Polska – Łotwa.

Mateusz Łagożny
O AUTORZE

Ekspert w pracy z użytkownikami FC.APP - zbieraniu uwag, sugestii, słów ciepłych i tych nie do końca.

Udostępnij