fbpx
Turnieje

Nie zatrzymujemy się! Progress Cup naszym kolejnym oficjalnym partnerem

6 września 2021
2 min czas czytania

Kolejny tydzień rozpocząć możemy od bardzo miłej wiadomości: oficjalnym partnerem FCapp został projekt mający na celu rozwój dziecięcej piłki nożnej – Progress Cup.

Progress jest projektem mającym na celu rozwój dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej. Jego twórcy na co dzień zajmują się kompleksową opieką zawodników w wieku 7-15 lat, zapewniając im prawidłowy rozwój oraz promocję na szczeblu ogólnopolskim.

???? Nasi podopieczni w poprzednim sezonie otrzymali zaproszenia na treningi od klubów takich jak Legia Warszawa, Lech Poznań, Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Znicz Pruszków czy GKS Bełchatów. Poza działalnością treningową jesteśmy organizatorem obozów piłkarskich, a podczas naszych turniejów, ich uczestnikom chcemy zapewnić emocje i niezapomniane przeżycia. Dokładamy wszelkich starań, aby turnieje te na stałe zagościły w kalendarzach największych polskich drużyn – mówi Sebastian Majchrzak, organizator Progress Cup.

Bazą turniejową Progress Cup jest ośrodek sportowo-rekreacyjny SOLPARK w Kleszczowie, który zapewnia niebywale wysokie standardy. Nawiązanie współpracy z FCapp zapewni serii Progress Cup wysoki poziom techniczny, a rodzicom, którzy nie będą mogli przyjechać do Kleszczowa, zapewni także możliwość śledzenia wyników niemal na żywo.

Majchrzak: Chcemy otoczyć się silnymi partnerami, dążymy też do zapewnienia wielu atrakcji i wydarzeń towarzyszących naszym turniejom. Stawiamy na połączenie rozgrywek piłkarskich z dobrą zabawą i edukacją. Mam nadzieję, że ta współpraca przyczyni się do rozwoju środowiska piłkarskiego.

???? To kolejny mocny partner pozyskany w bardzo krótkim czasie. Cieszę się, że FCapp jest coraz bardziej zauważalny na rynku organizacji turniejów. Oficjalne partnerstwo jest dla nas bardzo ważne i wartościowe. Progress Cup ma świetny plan, rewelacyjną bazę, a to magnes również dla dużych marek podczas turniejów – uważa CEO FCapp, Rafał Warchoł. – Dla nas szczególną wartością jest to, że każda drużyna, która weźmie udział w turnieju Progress Cup, będzie używała aplikacji. W ten sposób trenerzy, rodzice i zawodnicy zobaczą, jak bardzo ułatwia ona życie. Progress Cup ma wielkie plany, tak jak i my, dlatego wiem, że to partnerstwo musi się udać! – podsumowuje.

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij