fbpx
Partnerstwa i Współprace

Beniaminek Profbud Krosno oficjalnym partnerem FCappa!

31 sierpnia 2021
2 min czas czytania

Zaczynamy z grubej rury! Pierwszą akademią piłkarską, która oficjalnie podjęła się współpracy z FCapp, został jeden z jaśniejszych punktów szkoleniowej mapy południa Polski – Beniaminek Profbud Krosno!

Celem Beniaminka jest przede wszystkim szkolenie przyszłych zawodników grających na najwyższym poziomie rozgrywkowym, ale również wychowywanie młodego człowieka. Beniaminek na co dzień kształci około 500 młodych adeptów piłki nożnej w wieku od 4-15 lat. Ludzie pracujący w Beniaminku to pasjonaci, którzy nie boją się ciężkiej i systematycznej pracy, wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. W Akademii są cztery projekty szkoleniowe dla dzieci i młodzieży, gdzie każdy może się realizować i rozwijać swoje pasje sportowe. Są to grupy Beniaminek PRO, Beniaminek Girls, Przedszkola Piłkarskie Beniaminka oraz Beniaminek Soccer Schools. Oprócz szkolenia Akademia realizuje wiele projektów o charakterze sportowym min. Turnieje dla dzieci i młodzieży: “PROFBUD Cup”, “ORLEN Beniaminek Cup”, “PROFBUD Arena Cup” oraz najnowszy projekt, który współtworzy ze sponsorem strategicznym “ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”.

Jarosław Kwella (Manager akademii): Beniaminek, poza wysoką jakością szkolenia, oferuje rozwój na wielu płaszczyznach. Jedną z kluczowych dziedzin naszej działalności są turnieje piłkarskie. Organizujemy szereg różnych turniejów tj. Profbud Cup, Orlen Beniaminek Cup, Profbud Arena Cup, ale również Orlen Beniaminek Soccer Schools Liga – dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z FCapp. Dzięki tej aplikacji cały proces organizacji turnieju piłkarskiego jest o wiele łatwiejszy.

Oprócz samego wykorzystania aplikacji, planujemy wzajemną promocję marki. Możemy też liczyć na ponadprogramowe wsparcie techniczne i pozycjonowanie naszych turniejów. Mam nadzieję, że Beniaminek znacznie przyczyni się do rozpowszechnienia aplikacji; jednocześnie wierzę, że wraz z rozwojem FCapp, marka Beniaminka jako partnera będzie coraz bardziej rozpoznawalna – nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce.

Rafał Warchoł (FCapp – CEO): jestem pewien, że FCapp będzie rewolucją dla piłkarskiej społeczności. Kluby, akademie, trenerzy, rodzice, zawodnicy, scouci – im wszystkim ułatwiamy pracę i dajemy nowe możliwości. Cieszymy się, że Beniaminek jako uznana marka na piłkarskiej mapie Polski zostaje pierwszym oficjalnym partnerem; zarówno jako akademia piłkarska, jak i organizator jednych z największych turniejów w Polsce. Dzięki naszej współpracy, poczyniliśmy kolejny krok w drodze do modernizacji krajowych rozgrywek piłkarskich.

Decyzja Beniaminka o partnerstwie świetnie ilustruje nowoczesne podejście do rozwoju akademii – stały rozwój i dążenie do zapewnienia dodatkowej wartości zawodnikom, rodzicom i drużynom, które biorą udział w organizowanych turniejach. Jestem przekonany, że dzięki temu również inne kluby, akademie i organizatorzy dołączą do grona zadowolonych użytkowników FCapp i będziemy mogli wspólnie wdrażać innowacje w środowisku piłkarskim. 

Więcej informacji o Beniaminku znajdziecie na:

Zachęcamy wszystkich trenerów do udziału w turniejach organizowanych przez Beniaminka!

FC.APP Team
O AUTORZE

Ekipa pasjonatów sportów, w szczególności piłki. Teksty pisze w zasadzie cały zespół, czasem również przy współpracy zewnętrznych redakcji związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Udostępnij